Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 368 куб.м/год |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 535 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 257 мм |
| Максимальна висота | 177 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 146 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 177 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 640 ₴



