Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Карти пам'яті, Wi-Fi |
| Підтримка Full HD | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Підтримувані карти пам'яті | miniSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.2 мм |
| Глибина | 32.8 мм |
| Ширина | 70.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴








