Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.9 л |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴




