Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motus |
| Вага | 12 кг |
| Час зарядки | 8 годин |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заднє гальмо | дискові гальма |
| Потужність двигуна, Вт | 350 |
| Размер колеса [дюймы] | 10 |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴






