Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WMF |
| Вид секцій | піддон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 277 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴










