Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Об'єм котла (бака для води) | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для чистої та брудної води (л) | 4 |
| Радіус дії | 9 |
| Регулювання потужності всмоктування | Да |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос мийний |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴



