Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 60 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Лоток подачі | 60 стор. |
| Лоток прийому | 60 стор. |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 4 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 7 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 53.5 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴






