Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 460 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 60 год |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴






