Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Так |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 364 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB Type-C, Thunderbolt, Mini DisplayPort |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 490 ₴










