Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 24.2 кг |
| Висота | 828.7 мм |
| Глибина | 25.9 мм |
| Ширина | 1446.3 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Функції | |
| Картинка в картинці | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 130 ₴





