Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 (кг) |
| Ємність акумулятора | 32000 |
| Роз'єми | Type-C |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 660 ₴






