Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення | Прищіпка |
| Мікрофон | Вбудований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 162 (кг) |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴






