Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 850 Вт |
| Об`єм | 22 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 360 ₴






