Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 83 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Висота | 651 мм |
| Глибина | 57.7 мм |
| Ширина | 1121 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Підтримувані формати | WMA, MP3 |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український, Німецький, Китайський, Іспанська, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200х200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45) |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 540 ₴








