Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Вид | Стаціонарна |
| Вид товару | Проектор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, HDMI |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Тип матриці | 3LCD |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 237 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 16000 |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Світловий потік | 3700 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:10) |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 210 Вт |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 880 ₴







