Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Вологозахищений корпус, Wi-Fi |
| Підтримка Full HD | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD, Full HD |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.6 мм |
| Глибина | 23.2 мм |
| Ширина | 54.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 2.2 " |
| РК-екран | Так |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 800 ₴











