Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Вага | 14.3 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 126.4 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Потужність електродвигуна | 450 Вт |
| Особливості | Амортизатор |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6 год |
| Час заряджання [год] | 6 |
| Заднє гальмо | Механічний (барабан) |
| Кількість коліс | 2 |
| Потужність двигуна, Вт | 4500 |
| Переднє гальмо | Електричний (електромагнітний) |
| Размер колеса [дюймы] | 10 |
| Стан | Нове |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 199 ₴





