Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11b/g/n |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 33.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 124.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140 ₴






