Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Вага | 106 г |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 131 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 25600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 79 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 13 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 13 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴







