Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 (кг) |
| Час нагрівання (хв) | 0.5 |
| Висота | 1185 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Джерело живлення (~/В/Гц) | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Кількість щіток у комплекті | 1 |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1600 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.4 |
| Об'єм паливного бака (л) | 0.4 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Паром |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴





