Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 466 мм |
| Глибина | 424 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Об'єм котла (бака для води) | 4 л |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴





