Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 847 мм |
| Глибина | 636 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Дисплей, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 46 л |
| Програми | Додаткове полоскання, Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Прання спортивного одягу, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 040 ₴


