Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.4 |
| Версія USB | 2.0 |
| Вхід/Вихід | USB, DisplayPort, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Інтерфейс USB Type B | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 323 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 539 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 80000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1300 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴











