Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Да |
| Автоматичні програми приготування | Да |
| Автоматичне розігрівання | Да |
| Вбудована техніка | Да |
| Дверцята | Відкидна |
| Замок від дітей | Да |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Нижній гриль | Да |
| Об'єм | 50 л |
| Відчиняння дверцят | ручка |
| Підтримка температури | Да |
| Режим розморожування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 680 ₴








