Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 16 років |
| Кількість деталей | 4080 шт. |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 580 мм |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 270 ₴











