Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 6.5 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 (кг) |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 |
| Максимальний тиск пари | 3.2 |
| Потужність | 1500 Вт/год |
| Об'єм котла (бака для води) | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Тип прибирання | Паром |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 280 ₴







