Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розміри | |
| Висота | 389 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 808 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 140 ₴









