Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Модельний рік | 2020 |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 475 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 7680×4320 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 6 |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM |
| Телетекст | Так |
| Функції | |
| Мова меню | Український |
| Зображення | |
| Яскравість | 2000 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby 5.1 Decoder | + |
| HDR 10+ | Да |
| Object Tracking Sound | OTS+ |
| PQI (Picture Quality Index): Показник якості зображення | 4500 |
| Q-Symphony | + |
| VESA | 400 x 300 мм |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Вага без підставки, кг | 24 |
| Вага з підставкою, кг | 31 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45) |
| Підтримка Dolby Digital Plus | + |
| Підставка (Основна) (ШxГ) | 340.0 x 285.3 мм |
| Процесор | Квантовий процесор 8K |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 1447.9 x 830.9 x 25.2 мм |
| Розширений динамічний діапазон (High Dynamic Range) | Quantum HDR 16x |
| Регулювання HLG (Hybrid Log Gamma) | Да |
| Тип LED-підсвітки | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| Тип матриці | MVA |
| Тип покриття екрана | Матовий (антивідблисковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 750 ₴





