Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 68 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 450 ₴







