Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Максимальна ширина пакету | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 (кг) |
| Висота | 65 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Потужність, Вт | 100 |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴







