Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 3 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 4 Бар |
| Довжина шнура | 5 м |
| Ємність резервуара | 1.3 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 (кг) |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Максимальний тиск пари | 4 |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.3 |
| Особливості | Регулювання сили пари |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Паром |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 370 ₴






