Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 256 мм |
| Глибина | 339 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










