Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.4 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота | 423 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Ширина | 612 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 14 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








