Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 716 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 1226 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), Ethernet (RJ-45) |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стандарт VESA | 300x300 |
| Мова меню | Російський|Російський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴









