Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Вага | 0.67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 127 мм |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Веб-камера | Да |
| Вбудований мікрофон | Да |
| Графічний чипсет | Apple M4 |
| Інтерфейси | Аудіовихід/Навушники |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Оптичний привод | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Sequoia |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип процесора | Apple M4 |
| Колір | Серебристий |
| Ширина | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 000 ₴




