Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.9 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.6 м |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 5,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴






