Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вхід/Вихід | Цифровой оптический аудиовыход |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 28.3 кг |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Ширина | 1673 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 3 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Звукова система | Dolby Atmos |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Особливості | DLNA, Wi-Fi |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1673х960х79 |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Тип LED-підсвітки | Прямий світлодіод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 960 ₴







