Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 1 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вхід/Вихід | DisplayPort, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 7.75 кг |
| Висота | 518.9 мм |
| Глибина | 332.3 мм |
| Ширина | 797.5 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Кількість кольорів екрана | 1007 Млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0,23175 мм |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
| Частота зміни кадрів | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 520 ₴






