Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 471 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Ширина | 719 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | Full HD |
| VESA | 200 × 200 мм |
| Вхід/Вихід | CI Slot, Ethernet (LAN), HDMI, USB, Вихід на навушники |
| Підтримка HDR | Так (HDR10, HLG) |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴




