Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.86 кг |
| Висота | 242 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кнопка відкривання кришки | Да |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴




