Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴





