Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Персональний |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 15 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4, А6, А5 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Mac OS XP SP3 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴



