Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.8 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 269 мм |
| Глибина | 168 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до утворення пари | 120 хв |
| Захист від накипу | Да |
| Максимальний тиск пари | 6,5 |
| Матеріал підошви праски | неіржавка сталь |
| Об'єм резервуара для води | 1.8 |
| Постійне подавання пари | Да |
| Швидкість подавання пари | 130 г/хв |
| Стан | Нове |
| Тип | З парогенератором |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип керування | Механічний |
| Функція автовимкнення | Да |
| Колір корпусу | чорний-золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 230 ₴









