Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.34 (кг) |
| Час нагрівання до утворення пари | 180 хв |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Додаткова комплектація | Насадка для підлоги | Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки | Парова праска | Порошок антинакипіна| Ручна насадка | Цілова насадка| кругла щітка |
| Максимальний тиск пари | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.8 |
| Особливості | Регулювання сили пари |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Паром |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 270 ₴






