Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 390 мм |
| Інтерфейси | USB|Wi-Fi |
| Тип пристрою | 3D принтер |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 600 ₴



