Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| В комплект входить | USB-кабель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Жорсткий диск | Так |
| Лінійки | Nintendo |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Аудіовихід | Аналоговий |
| Вага | 0.53 (кг) |
| Глибина | 13.9 мм |
| Інтерфейси | Bluetooth|Wi-Fi |
| Об'єм жорсткого диска | 256 |
| Тип процесора | Cortex A78C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 820 ₴







