Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Датчик руху | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 123.8 мм |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 123 мм |
| Кількість камер | 1 |
| Призначення | Побутове |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Стан | Нове |
| Кут огляду | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴









