Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecovacs |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 (кг) |
| Час заряджання акумулятора | 180 час |
| Час роботи від акумулятора | 30 год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 215 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими руху | автоматически |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 700 ₴









