Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Вага робота-пилососа | 3.7 кг |
| Час заряджання акумулятора | 390 час |
| Час заряджання | 390 год |
| Час роботи від акумулятора | 160 год |
| Висота | 97 мм |
| Висота робота-пилососа | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими руху | автоматически, уздовж стін, загзагом, назад-вперед |
| Система виявлення перешкод | Да |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Керування з моб. пристроїв | Да |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 699 ₴








