Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | DisplayPort, HDMI, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 572.5 мм |
| Глибина | 245.5 мм |
| Ширина | 817 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 80000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г) | 817X423X246 |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | ADS-IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 860 ₴









